spravy.sk spravy.sk

Vstupenky na Slovákov ešte vypredané nie sú. Uvoľňované budú v troch fázach

Spustenie predaja vstupeniek na budúcoročné majstrovstvá sveta bolo spojené s obrovským náporom na systém predajcu. Počiatočné technické problémy boli vyriešené, avšak objavili sa informácie, že vstupenky na zápasy našich sú už vypredané. Šéfka komunikácie šampionátu 2019 Michaela Grendelová však takéto informácie vyvracia.

„Chceli by sme všetkých záujemcov o vstupenky na majstrovstvá sveta upozorniť, aby nepodliehali panike na základe informácií, že všetky vstupenky na zápasy Slovákov a Čechov sú už vypredané. V prvej fáze predaja sme totiž uvoľnili len približne 30 percent vstupeniek a zvyšné uvoľníme postupne,“ dáva veci na správnu mieru M. Grendelová, ktorá zároveň odporúča záujemcov o lístky sledovať Ticketportal a oficiálnu stránku SZĽH. Vstupenky na svetový šampionát budú totiž postupne uvoľňované v troch fázach.


„V septembri, v decembri a vo februári. Teraz sme uvoľňovali niekoľko druhom balíčkov,  v decembri uvoľníme vstupenky na play-off a vo februári to budú jednotlivé zápasové vstupenky,“ objasňuje riaditeľka komunikácie MS 2019. „Akonáhle sa uvoľnia balíky vstupeniek, ktoré môžeme predávať aj mimo týchto troch fáz, tak ich okamžite zaradíme do systém. Existuje teda ešte niekoľko spôsobov, ako sa dostať k vstupenkám. Voľných je spomínaných 70 percent vstupeniek, ale voľné budú aj tie, ktoré si ľudia zarezervovali v prvých hodinách predaja a tie nevyplatia do 48 hodín. V tom prípade sa vrátia späť do systému.“

Podľa Grendelovej by bolo najväčšou chybou, ak by sa záujemcovia o vstupenky nechali zlákať ponukami priekupníkov či rozličných stránok, ktoré sa okamžite začali priživovať na predaji vstupeniek na šampionát.

„Ceny totiž dvíhajú aj o sto až dvesto percent. Vstupenky – a to aj na Slovákov a Čechov – budú stále k dispozícii za oficiálne oznámené ceny prostredníctvom oficiálnych kanálov
,“ dodala Michaela Grendelová.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Majstrovstvá sveta

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Viac správ z MS

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia