spravy.sk spravy.sk

Pikošky z NHL - floss Marnerovej mamy, bitka maskota Jastrabov, či kuriózne vylúčenie Monahana

Hokejové zápasy neprinášajú iba krásne góly, ale aj momenty, ktoré dokážu pozdvihnúť náladu na tribúnach.

O jeden taký sa postarala napríklad mama útočníka Toronta Maple Leafs Mitcha Marnera Bonie, ktorá predviedla flossové pohyby.

zdroj: nhl.com

Menej veselý bol útočník Calgary Flames Sean Monahan, ktorý si potreboval pred buly zaviazať šnúrku na korčuli. Rozhodca však pre jeho počin pochopenie nemal a počastoval ho dvoma minútami za zdržiavanie hry.

Svojim netradičným prevedením známej vianočnej piesne "Jingle bells" vyčarí úsmev na tvári desaťročná Caitlyn Guibordová, ktorá zmenila refrén piesne na "Dzingel bells". Slová piesne tak upravila na mieru útočníkovi Ottawy Senators Ryanovi Dzingelovi.


Jedinečnú formu zásnub si pripravil Andrew Dalbis. Fanúšik Chicana Blackhawks prostredníctvom nápisu na kartóne hráčom naznačil, že ak mu hodia puk, požiada svoju priateľku Chloe Sommerovú o ruku. 

"Prsteň som mal kúpený už dávnejšie. Schoval som ho do svojej korčule, pretože mi bolo jasné, že tam ho nikdy hľadať nebude," pousmial sa Dalbis. 

Hokejisti Chicaga mu v jeho pláne pomohli. Brankárovi Camovi Wardovi sa ešte puk ponad plexi prehodiť nepodarilo, no všetko to napravil útočník Brendan Perlini. 

"Prekvapilo ma už to, že sme prišli na svoje miesta už počas rozcvičky. Nikdy tam totiž nechodíme tak skoro. Netušila som, že ma takto prekvapí, ale bolo to veľmi milé," uviedla Chloe, ktorá samozrejme povedala áno.


A na záver tu máme ešte jedno video z Chicaga. Tentoraz však nie je také milé. Videli ste už, aby maskot klubu zbil fanúšika?

Odporúčame

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia