spravy.sk spravy.sk

Slovan prišiel do konca sezóny o oporu defenzívy
zdroj: Michal Sersen a Andrej Meszároš. (tasr)

Slovan prišiel do konca sezóny o oporu defenzívy

Skúsený 33-ročný slovenský obranca Slovana Bratislava Andrej Meszároš v sezóne 2018/19 dohral. Klub to potvrdil na svojom facebookovom konte.

„Od zápasu s Nižnekamskom (28. decembra) trápia Andreja Meszároša problémy v hornej časti tela,“ informoval web Slovana začiatkom roka. Klub v piatok potvrdil, že kapitán belasých v ostatných dvoch ročníkoch a momentálne zástupca Michala Sersena musí podstúpiť operáciu. Meszároš absolvuje zákrok začiatkom budúceho týždňa.

Meszároš v aktuálnom ročníku KHL odohral v belasom drese 39 zápasov. Strelil dva góly a päť ich pripravil. Na drese nosí „áčko". Rodák z Považskej Bystrice v minulosti pôsobil v Trenčíne, Ottawe, Tampe Bay, Philadelphii, Bostone, Buffale či Novosibirsku. Slovensko reprezentoval na troch olympijských hráč a štyroch majstrovstvách sveta. Medzičasom už ukončil reprezentačnú kariéru. 

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Reprezentácia

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia