spravy.sk spravy.sk

V Amerike odznela pred zápasom slovenská hymna, odspievala ju populárna Češka
zdroj: instagram/Carolina Thunderbirds, Karolína Huvarová

V Amerike odznela pred zápasom slovenská hymna, odspievala ju populárna Češka

Začiatkom februára zaujala na americkom ľade českou hymnou pred zápasom hokejového tímu Carolina Thunderbirds, ktorý predvádza fantastické výkony vo Federal Hockey League (FHL). Česká fitneska sa po niekoľkých týždňoch zhostila aj slovenskej národnej hymny.

Sympatická Karolína Huvarová má na sociálnych sieťach desaťtisíce sledovateľov, a to nielen pre svoju neodškriepiteľnú krásu. V minulosti už zaujala tancom či herectvom, no najnovšie mali športoví priaznivci možnosť zažiť aj jej zlato v hrdle. Americké mužstvo po skvelých výsledkoch pripravilo ako poctu svojim hráčom pred vybranými domácimi zápasmi hymny jednotlivých národov. Najnovšie došlo aj na tú slovenskú, ktorej sa určite potešili aj brankár a odchovanec bratislavského Slovana Christián Pavlas či útočník Peter Čičmanec, prievidzský rodák pôsobí v zámorí už šiesty rok.

Česká fitneska sa preslávila na hokejovej úrovni najmä v novembri, keď nakrátko zasadla na lavičku Caroliny Thunderbirds po tom, ako tréner André Niec dostal disciplinárny trest. Stala sa tak prvou Európankou, ktorá z pozície trénerky viedla mužský profesionálny tím v zámorí. Dlhé roky sa venuje zdravému životnému štýlu, má licenciu na prácu osobného trénera, vlastnila aj fitnescentrum v Česku.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia