spravy.sk spravy.sk

V Skalici exhibícia legiend SR - Izrael, v domácom tíme 9 majstrov sveta
zdroj: Slovenskí reprezentanti zvíťazili 10. mája 2003 v zápase o tretie miesto na majstrovstvách sveta vo Fínsku nad Českom a prvýkrát v histórii získali bronzové medaily. Na snímke (zľava) Žigmund Pálffy, Martin Štrbák, Ľubomír Višňovský a Jozef Stümpel (foto TASR)

V Skalici exhibícia legiend SR - Izrael, v domácom tíme 9 majstrov sveta

Zimný štadión v Skalici bude v stredu 27. marca o 18.00 h dejiskom exhibičného zápasu, v ktorom proti sebe nastúpia hokejové legendy Slovenska a veteráni Izraela. Za domáci tím nastúpi tucet medailistov z MS a deväť majstrov sveta na čele s Miroslavom Šatanom, Žigmundom Pálffym, Jozefom Stümpelom či Ľubomírom Višňovským. Trénerom slovenského výberu bude Július Šupler.

Vo výbere Izraela sa predstavia naturalizovaní Rusi, ktorí v minulosti hrávali v ruskej superlige. Pred duelom v Skalici odohrá tím "Izrael Old Timer" aj dva exhibičné zápasy v Kladne a Brne proti legendám Česka. Informácie pochádzajú z tlačovej správy organizátorov.     

streda 27. marca o 18.00 h v Skalici:      

Slovenské hokejové legendy - Izrael Old Timer            

Nominácia legiend SR na exhibičný duel proti hokejovým veteránom Izraela:      

Brankári: Miroslav Lipovský (číslo dresu 88), Dušan Vlk (1)      

Obrancovia: Ľubomír Sekeráš (77), Ľubomír Višňovský (17), Ivan Droppa (25), Dušan Milo (11), Peter Podhradský (37), Slavomír Vorobel (69), Roman Veber (5), Martin Ivičič (78), Miroslav Ďurák (57), Richard Stehlík (75)      

Útočníci: Žigmund Pálffy (24), Miroslav Šatan (18), Jozef Stümpel (15), Róbert Petrovický (39), Marek Uram (79), Branislav Jánoš (21), Peter Pucher (33), René Školiak (12), Radovan Somík (96), Michal Hreus (93), Martin Hujsa (19), Dušan Pašek (22), Zdeněk Jurásek (74), Ivo Ďurkovič (16), Tibor Višňovský (7), Peter Oremus (21)

Odporúčame

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia