spravy.sk spravy.sk

Rekordné ceny lístkov na siedmy zápas
zdroj: TASR/AP

Rekordné ceny lístkov na siedmy zápas

Zažiť domáci siedmy zápas finálovej série bojov o Stanleyho pohár predstavuje sen každého hokejového fanúšika. Záujem o lístky bol v Bostone už po víťazstve Bruins v St. Louis pochopiteľne obrovský.

“Čaká nás majstrovská noc, zápas, po ktorom zodvihneme Stanleyho pohár. V Bostone to bude paráda," vyslovil sa oddaný fanúšik Bruins John Sacco, ktorý za svoje vstupenky "vysolil" 6000 dolárov.

"Isté je, že teraz budem musieť ísť do roboty aj v sobotu. A potom ešte veľa sobôt, aby som tieto lístky splatil," pousmial sa John.

"Ceny lístkov začínajú na sume 1499 dolárov za kus. Tie lepšie však stoja aj šesť, sedem či osem tisíc dolárov," prezradil manažér predaja lístkov v spoločnosti Ace Ticket Ryan Kelley.

Pokladne budú otvorené ešte hodinu pred zápasom, no Kelley nepredpokladá, že by boli v tom čase ešte nejaké voľné vstupenky. Bostonská polícia pri tejto príležitosti upozorňuje na priekupníkov a varuje pred podvodníkmi.

“Veľmi rád by som si tento zápas pozrela. Táto cena je však pre mňa privysoká," okomentovala astronomickú cenu lístkov fanúšička Bostonu Stephanie Dozierová. 

Podľa Sacca však nehrá cena rolu. "Toto je najlepšia trofej všetkých športov. Musím byť pritom!"

Väčšina hokejových fanúšikov si tak pozrie najatraktívnejší zápas sezóny v televízii. Fanúšikovia NHL v Bratislave si môžu užiť atmosféru spoločného sledovania v pube Tribúna Futbal Pub. Začiatok siedmeho finále je naplánovaný na 2.00 v noci zo stredy na štvrtok.

Aj Slováci si užili naživo finále NHL. Sleduj aj ďalšie zájazdy na športové podujatia na stránke HokejTour.sk

Zdroj: CBS Boston

Odporúčame

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia