spravy.sk spravy.sk

Najlepšie masky z Halloweenu v NHL, Tatar vzbudzoval strach
zdroj:

Najlepšie masky z Halloweenu v NHL, Tatar vzbudzoval strach

Sviatok Halloween neobchádza ani hokejistov v NHL a aj tento ročník ponúkol rozsiahlu kreativitu.

Obranca Caroliny Hurricanes Dougie Hamilton sa prezliekol za prasiatko a pripomenul si tak svinku, ktorú počas play-off pomenovali po ňom. Pripomínať nemusíme, že aj maskot Caroliny je prasiatkom. Jeho spoluhráč Warren Foegele sa prezliekol za Tonyho Montanu zo Scarface a z Andreja Svečnikova sa stal Freddy Krueger z Nočnej mory na Elm Street.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hamilton the pig @hamiltondtr 🐷🐽

Príspevok, ktorý zdieľa Dougie Hamilton (@dougieham),

A ako sa vám páči Tomáš Tatar v koži "vlčáka"? 

 "Medvede" z Bostonu sa tento rok rozhodli staviť na detskú tématiku a svoju návštevu detskej nemocnice absolvovali ako postavičky z rozprávky Príbeh hračiek.

V rámci témy "Toy Story 4" sa prezliekli za obľúbené postavičky aj ďalší hráči. Danton Heinen sa zmenil na kovboja Woodyho, Matt Grzelcyk bol lyžičkou Forkym, David Pastrňák Rexom, Charlie Coyle sa obliekol ako Jessie, Brandon Carlo ako Hamm, Charlie McAvoy sa zmenil na mimozemšťana a Torey Krug sa zmenil na pána Zemiaka.

Útočníci St. Louis Blues Ryan O´Reilly a David Perron si vymenili pozície a prezliekli sa jeden za druhého. Z O´Reillyho sa stal francúzsky toast s frankofónnym menom Perrona na chrbte. Ten sa naopak prezliekol za držiteľa Conn Smythe Trophy.


Obranca Colorada Avalanche zareagoval na popularitu filmu Bohemian Rhapsody a za domácim klavírom sa predstavil ako Freddie Mercury zo skupiny Queen.


V hanbe nechcel ostať ani útočník Edmontonu Oilers Connor McDavid, ktorý a prezliekol za Grincha. Spoločnosť mu ako Cindy Lou Hoo robila priateľka Lauren Kyleová. Špeciálnym hosťom bol ich pes Lenny.


Pozrite si tento príspevok na Instagrame

The Grinch steals #Halloween

Príspevok, ktorý zdieľa Connor Mcdavid (@mcdavid97),

Brankár Montrealu Carey Price si spoločne s manželkou Angelou zvolil tému Rodiny Adamsovcov. Na svete tak boli Gomez a Morticia. Podobne sa rozhodli aj brankár Golden Knights Marc-Andre Fleury s manželkou Veronique a z gólmana Vegas sa stal bratranec Itt.


Vlani sa stala lopta Wilson z filmu Stroskotanec z Toma Wilsona z Washingtonu. Tentoraz si týmto filmom inšpirovali útočník New Jersey Blake Coleman a jeho manželka Jordan.


Pozrite si tento príspevok na Instagrame

WILSONNNN! 🏐

Príspevok, ktorý zdieľa Blake Coleman (@bcoles25),

Z útočníka Vancouveru Canucks Eliasa Pettersona sa stal počas Halloweenu Shrek. Jeho spoluhráči Quinn Hughes a Thatcher Demko sa zmenili na prasiatka, Jake Virtanen na perníkového chlapčeka a z Brocka Boesera sa stal Princ Krasoň.


Na záver tu máme obrancu Scotta Mayfielda, ktorý i spoločne s manželkou vybral za tému populárny seriál Hry o tróny.


Pozrite si tento príspevok na Instagrame

HOLD. THE. DOOR.

Príspevok, ktorý zdieľa Scott Mayfield (@scottmayfield2),

Odporúčame

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia