spravy.sk spravy.sk

Projekt Deti na hokej mieri do Lamača
zdroj: TASR

Projekt Deti na hokej mieri do Lamača

Projekt „Deti na hokej“ už pomohol zapáliť lásku detí k hokeju vo všetkých kútoch Slovenska a túto sobotu zavíta aj na zimný štadión ICE ARENA v Lamači.

Akcia organizovaná v spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja sa uskutoční od 13.15 a určená je pre dievčatá a chlapcov od 5 do 10 rokov všetkých úrovní korčuľovania. Cieľom je umožniť im skúšku korčuľovania a prácu hokejkou a pukom.

Viaceré stanovištia (napríklad korčuľovanie pomedzi kužele, streľba na bránu a pod.) preveria ich zručnosti, dôležité je mať zo všetkého radosť a úsmev na perách. Na deti budú dohliadať skúsení tréneri, každý účastník bude za svoju snahu odmenený balíčkom od SZĽH s upomienkovými predmetmi a malým občerstvením. Deti, ktoré tento krásny šport zaujme, sa budú môcť na mieste prihlásiť do hokejového klubu a stať sa súčasťou hokejovej rodiny.

Deti na hokej
TASR (TASR)


Záujmom klubu HKL Bratislava je vytváranie kvalitných podmienok pre výchovu a športové napredovanie detí a mládeže v ľadovom hokeji, s čím súvisí aj bezplatné zapožičanie hokejovej výstroje. Dôležitým atribútom podpory nádejných hokejistov zo strany klubu HKL Bratislava je aj oslobodenie rodičov od platenia členských príspevkov a platenie ľadu pre nových členov.

Cieľom HKL Bratislava – Hokejový klub Bratislava je už od roku 2010 podporovať a vychovávať hokejovú mládež, pričom tento klub nadväzuje na hokejovú HŠ Guryča.

Hlavnými cieľmi projektu Deti na hokej sú:


- zanechať v pamäti malých účastníkov podujatí pozitívnu skúsenosť s hokejom a zimným štadiónom,

- zoznámiť rodičov potenciálnych hokejistov s hokejovým prostredím,

- pomôcť hokejovým klubom v materiálnom vybavení kategórie prípravky formou darovania hokejového výstroja malým hokejistom,

- zvýšiť členskú základňu v najmladšej kategórii a vytvoriť tak zdravé športové konkurenčné prostredie.

Viac informácií nájdete TU:

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia