spravy.sk spravy.sk

Liptáci podporia prešovské obete tragédie
zdroj:

Liptáci podporia prešovské obete tragédie

Hokejový klub MHK 32 Liptovský Mikuláš podporí obete prešovskej tragédie. Ľuďom postihnutým výbuchom na Mukačevskej ulici adresuje výťažok z predaja špeciálnych vianočných dresov, v ktorých odohrajú Liptáci dva domáce zápasy.

„Aj nás zasiahla obrovská tragédia, ktorá sa stala v Prešove na Mikuláša. Preto sme sa rozhodli, že peniaze z dražby pošleme na transparentný účet mesta Prešov. Aspoň takouto maličkosťou chceme zmierniť utrpenie, ktoré ľudia zasiahnutí touto katastrofou prežívajú,“ priblížil generálny manažér klubu Milan Čanky na fb profile Liptovského Mikuláša.

Mikulášski hokejisti odohrajú vo vianočných dresoch zápasy 20. decembra proti Novým Zámkom a 26. decembra proti Trenčínu. Následne v piatok, 27. decembra od 8.00 hod. začne elektronická dražba, ktorá skončí 8. januára 2020 o polnoci.

„Dresy odovzdáme majiteľom po vyhodnotení aukcie priamo počas domáceho zápasu proti Slovanu Bratislava, ktorý sa uskutoční pred televíznymi kamerami 10. januára,“ upozornil hovorca klubu Tomáš Paprčka.

Dražba každého dresu sa začne na 35 eurách. Svoje ponuky môžu fanúšikovia posielať od 27. decembra 8.00 hod. do 8. januára 23.59 hod. na emailovú adresu: drazbadresov@mhk32lm.sk. Do ponuky je potrebné napísať meno, priezvisko, telefónne číslo a ponúkanú sumu. Na stránke mhk32lm.sk bude sekcia, kde si budú môcť fanúšikovia on-line pozrieť, aká suma je práve najvyššie ponúkaná za ktorýkoľvek dres.

„Ak budú mať záujem podporiť dobrú vec, môžu sumu navýšiť a získať originálny hraný dres s podpisom hráča. Všetci v klube veríme, že za pomoci našich fanúšikov vyzbierame čo najvyššiu sumu, ktorá poputuje na pomoc obetiam prešovskej tragédie,“ dodal Tomáš Paprčka.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia