spravy.sk spravy.sk

Predčasný vianočný darček pre Topoľčany. Miklík ostáva v klube
zdroj: facebook.com/hctopolcany.official

Predčasný vianočný darček pre Topoľčany. Miklík ostáva v klube

Jedenásť dní pred Vianocami si môžu fanúšikovia topoľčianskeho hokeja rozbaliť predčasný darček pod ľadovým stromčekom. Skúsený útočník Michel Miklík, ktorý len nedávno prišiel do klubu, vyčaril Žochárom úsmev na tvári aj na piatok trinásteho. Druholigistovi sa 37-ročný zakončovateľ upísal do konca sezóny 2019/2020.

"Je to potvrdené! Michel Miklík si bude do konca tohtoročnej hokejovej sezóny obliekať dres HC Topoľčany. Vedenie klubu dnes podpísalo s hráčom zmluvu do konca sezóny. Prajeme mu veľa šťastia, sezónu bez zranení a nech mu to padá do súperovej bránky," napísali žlto-červení na svojej oficiálnej webovej stránke i sociálnej sieti Facebook.

Rodák z Piešťan a držiteľ striebra z MS 2012 začal aktuálnu sezónu v drese bratislavského Slovana. V Tipsport lige ale nebol spokojný so svojimi výkonmi. V 15 zápasoch dosiahol bilanciu 1+7. Po presune do SHL pookrial a už po deviatich odohraných dueloch má na konte 12 kanadských bodov (6+6). Hoci ešte nedávno avizoval, že sa nebude brániť ponukám zo zahraničia, nakoniec uprednostnil zotrvanie v prostredí, ktoré si zamiloval.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Slovenská hokejová liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia