spravy.sk spravy.sk

Polícia pátra po bývalom extraligovom hráčovi. Po kariére sa dal na drogovú dráhu
zdroj: jäzva

Polícia pátra po bývalom extraligovom hráčovi. Po kariére sa dal na drogovú dráhu

Pred rokmi strieľal góly za extraligové kluby z Popradu i Kežmarku a v drese Bardejova oslávil v roku 2012 prvoligový titul. Teraz po ňom pátra polícia a na krku má väzbu za drogovú trestnú činnosť. Ak viete, kde sa momentálne nachádza René Schneider, polícia vám bude povďačná.

Polícia totiž požiadala verejnosť o pomoc pri pátraní po dvoch nezvestných mužoch, ktorí majú ísť do väzby za drogovú trestnú činnosť. Jedným z nich je 31-ročný bývalý hokejista René Schneider z Kežmarku. Krajský súd vydal príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody za obzvlášť závažný zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok a prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi, ako aj za zločin falšovania, pozmeňovania a neoprávnenej výroby peňazí a cenných papierov. 

"Menovaný sa môže skrývať u svojich známych, prípadne sa môže zdržiavať v ubytovniach alebo hoteloch. Vykonanými previerkami a opatreniami sa ho doposiaľ nepodarilo vypátrať. Hľadaný je vysoký 176 až 180 centimetrov, atletickej postavy, má hnedé vlasy, vysoké čelo a modré oči. Polícia nepozná aktuálny opis jeho oblečenia," uvádza sa v správe policajného zboru.

Akékoľvek poznatky k hľadaným mužom môže verejnosť oznámiť na Okresnom riaditeľstve Policajného zboru v Kežmarku, na telefónnom čísle 0961 81 3371, respektíve na linku 158. Informácie môžu občania poskytnúť aj prostredníctvom facebookovej stránky Policajného zboru.

René Schneider
jäzva (jäzva)

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia