spravy.sk spravy.sk

Návrat k Zápasu hviezd: Pastrňák pobavil konverzáciou s rozhodcom, McDavid so špeciálnymi korčuľami, Blues fandia Chiefs
zdroj: TASR-AP

Návrat k Zápasu hviezd: Pastrňák pobavil konverzáciou s rozhodcom, McDavid so špeciálnymi korčuľami, Blues fandia Chiefs

Zápas hviezd NHL je už za nami, no niektoré jeho okamihy stoja za pripomenutie. O pobavenie striedačky sa napríklad postaral český útočník David Pastrňák, ktorý si očividne užíval post kapitána.

V klube Boston Bruins nosí céčko Zdeno Chára a keď sa stal teda Pastrňák kapitánom Atlantickej divízie, užíval si to plnými dúškami. Kanonier, ktorý nastrieľal štyri góly, požadoval od rozhodcu presilovú hru. Následne mu pripomenul, že práve on je v tejto chvíli kapitánom a má tak právo na konverzáciu s mužmi v pruhovanom.


Za pozornosť stáli aj jedinečné korčule Connora McDavida, ktoré si pripravil špeciálne pre túto príležitosť.

V zámorí sa blíži aj ďalšia športová superudalosť, ktorou bude tohtotýždňový Super Bowl. Hráči St. Louis Blues v ňom budú fandiť jednoznačne tímu Kansas City Chiefs, čo dali najavo aj tým, že brankár Jordan Binnington mal oblečený dres quarterbacka Patricka Mahomesa a center Ryan O´Reilly si nasadil počas rozcvičky prilbu Chiefs.

V rámci Super Bowlu sa v Miami stretne Kansas s tímom San Francisco 49ers.


Odporúčame

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia