spravy.sk spravy.sk

Prvoligový program ponúka iba tri zápasy, Spišiakov odstavila choroba
zdroj: foto fb HK Skalica

Prvoligový program ponúka iba tri zápasy, Spišiakov odstavila choroba

Dnešný program SHL ponúka iba tri stretnutia. Zápas medzi Topoľčanmi a Spišskou Novou Vsou odložili pre chorobu v tíme hostí a duel medzi Martinom a Bratislavou odohrajú 21. februára. Títo súperi sa stretli v hlavnom meste aj včera, keď v predohrávke ôsmeho kola nadstavby vyhrali Capitals 5:2.

Skupina o 1. až 4. miesto:

MHK TSS GROUP Dubnica - HK Skalica - 18.00 h

Dubnica vykročila do nadstavby prehrami v Martine a v Spišskej Novej Vsi. Podobne je však na tom aj Skalica, ktorá získala z duelov proti Topoľčanom a Martinu iba jediný bodík. Tabuľkových susedov delí šesť bodov, pričom horšie sú na tom hostia zo Záhoria. V základnej časti platilo môj dom, môj hrad. Dubnica vyhrala doma 5:2 a 8:3, Skaličania zabrali v domácom prostredí výsledkami 5:2 a 5:4 po predĺžení.

Náš tip: 1

Skupina o 7. až 10. miesto:

HK Levice - HK Gladiators Trnava - 18.00 h

Levice majú namierené do play-off, zatiaľ čo šance Trnavy na opustenie poslednej priečky sú čoraz nižšie. Dvadsaťosembodový tabuľkový rozdiel hovorí jasnou rečou a tím z Tekova je jasným favoritom. Levice navyše ťahajú päťzápasovú víťaznú sériu a Trnavu zdolali vo všetkých štyroch vzájomných dueloch pri celkovom skóre 27:9.

Náš tip: 1

HK´95 Považská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina - 18.00 h

Aj v tomto prípade má zápas jasného favorita a tentoraz sú nim hostia. Séria prehier Panterov trvá už deväť zápasov, zatiaľ čo Vlci vyhrali dva z posledných troch stretnutí a v oboch prípadoch nastrieľali sedmičku. Žilina vyhrala v troch zo štyroch vzájomných zápasov a jedinú prehru utrpela v Považskej Bystrici (1:2).

Náš tip: X2

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Slovenská hokejová liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia