spravy.sk spravy.sk

Novozámčania rabovali v Budapešti, výhru vystrieľal Holovič
zdroj: jäzva

Novozámčania rabovali v Budapešti, výhru vystrieľal Holovič

Tipsport liga 2019/2020 - skupina porazených - 3. kolo:

Hokejisti Nových Zámkov zdolali hráčov tímu MAC Újbuda na ich ľade 3:1 v piatkovom zápase 3. kola nadstavby Tipsport ligy v skupine o 7.-12. miesto.

MAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Góly: 16. Sofron (Strech, Fejes) - 15. Holovič, 35. Holovič (Ondrušek, Števuliak), 46. Andrisik. Rozhodovali: D. Konc, Kalina – Smrek, Jedlička, vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, divákov.

MAC Újbuda: Bálisz - Macaulay, Busenius, Fejes, Carlisle, Bugár, Garát, Blake Orbán, Loczi - Sofron, Strech, Kreisz - Bodó, Majoross, Klempa - Terbócs, Pitt, Brance Orbán – Szigeti, Nagy, Schlekmann

HC Mikron Nové Zámky: Pavlas – Hatala, Magovac, Drtina, Fereta, Labrecque, Hain, Pavúk – Obdržálek, Bajtek, Rogoň – Števuliak, Šille, Andrisík – Mikula, Fábry, Jurík - Holovič, Ondrušek

Novozámčania sa dostali do vedenia v 15. min, kedy využil chybu domácich obrancov Marcel Holovič. Domáci sa nezlomili a už o 39 sekúnd vyrovnal István Sofron.

Lenže Holovič sa presadil opäť, v 35. minúte strelil útočník zo štvrtej formácie po dorážke svoj šiesty gól v sezóne. Na tento zásah už hráči z Budapešti nedokázali nájsť odpoveď a v 46. minúte ešte inkasovali po individálnej akcii Martina Andrisíka. Novozámčania tak ukončili trojzápasovú sériu bez bodu.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia