spravy.sk spravy.sk

Fanúšikovia verili v plný dom, vzniknutá situácia ich neteší
zdroj: foto jäzva

Fanúšikovia verili v plný dom, vzniknutá situácia ich neteší

Topoľčianskych hokejistov poháňala za ziskom dôležitého tretieho víťazstva v sérii na Spiši aj skupinka verných fanúšikov. Pred stretnutím mierili na tribúnu s pivkami v rukách a plní optimizmu.

„V nedeľu nás tu bolo pätnásť, teraz o pár menej. Z Topoľčian to bola takmer štvorhodinová cesta, ale prišli sme podporiť našich chlapcov a pomôcť im k víťazstvu. Som presvedčený o tom, že domov pôjdeme za stavu 3:1. Nič iné nie je možné,“ povedal nám pred zápasom s úsmevom Mišo. 


Jeho veštba sa naplnila a Žochári zvíťazili 5:1. Očakávaný piaty duel mali odohrať už v stredu v Topoľčanoch. Celoplošný zákaz športových podujatí však pôvodný plán ruší.

„Veľmi nás to mrzí. Čakali sme, že v stredu bude v Topoľčanoch plný dom a spoločne oslávime postup,“
povzdychol si fanúšik Mišo, ktorý bol v prípade organizácie zápasu bez divákov odhodlaný skúsiť sa tam prepašovať nejako inkognito. Teraz sa však nemusí pokúšať ani o to. „Človek nad tým stále rozmýšľa. Je to ťažká situácia. Máme aj deti a snažíme sa na to teda pozerať zo všetkých pohľadov. Je jasné, že by sme chceli byť na hokeji a užívať si skvelú atmosféru. Na druhej strane by nikto z nás nechcel vystaviť najbližších nejakej zdravotnej hrozbe. Uvidíme ako to celé dopadne.“

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Slovenská hokejová liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia