spravy.sk spravy.sk

Po Poprade chcú vypredať štadión aj Spišiaci
zdroj: jäzva

Po Poprade chcú vypredať štadión aj Spišiaci

Ako sme vás už informovali, hokejový klub HK Poprad reflektoval v snahe o zníženie strát spojených s predčasným ukončením sezóny na iniciatívu fanúšikov a prostredníctvom virtuálneho vypredania štadióna sa pokúsi získať cenné finančné prostriedky.

S podobnou iniciatívou prichádza aj prvoligová Spišská Nová Ves.

"Naši chalani z A-mužstva už nedostali možnosť zabojovať v playoff a dotiahnuť rozrobenú prácu do konca kvôli šíriacemu sa koronavírusu.Spoločne s našim fanklubom a ďalšími hokejovými klubmi je tu spoločná myšlienka pomôcť hokejovému klubu vo veľmi ťažkej situácii, v ktorej sa bude po opatreniach, ktoré nastali nachádzať," uvádza stanovisko klubu zo Spiša. "Po mnohých ťažkých rokoch hokej u nás opäť ožil a je na správnej ceste, a my vás s pokorou a nádejou prosíme o akúkoľvek finančnú pomoc, ktorú uznáte za vhodnú.V tejto hokejovej sezóne sme viackrát pokorili tisícovú návštevnosť v zápasoch a radi by sme pokračovali v nastolenej ceste a robili radosť našim verným fanúšikom aj naďalej."


Všetci priaznivci HK Spišská Nová Ves môžu uhradiť 5-eurový príspevok na transparentný účet klubu - Slovenská sporiteľňa SK5109000000005151552200.

V poznámke platby (správa pre príjemcu) je potrebné uviesť “sponzorský dar – Meno Priezvisko”. Na základe uvedenej poznámky vystavia špeciálnu vstupenku, ktorá bude platná na prvý zápas v budúcej sezóne a fanúšikom ju doručia osobne hráči klubu.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Slovenská hokejová liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia