spravy.sk spravy.sk

Hviezdy NHL v karanténe: Kopitar cvičí s deťmi, Kane so psom, Kadri čaruje s golfovou palicou
zdroj:

Hviezdy NHL v karanténe: Kopitar cvičí s deťmi, Kane so psom, Kadri čaruje s golfovou palicou

Vedenie NHL odporučilo predĺženie karantény až do 6. apríla a hokejisti tak musia vymýšľať spôsoby, ako sa udržať v kondícii v domácich podmienkach. Viacerí sú veľmi kreatívni.

Zatiaľ čo viacerí hokejisti žonglujú s toaletným papierom, center Colorada Avalanche Nazem Kadri využíva domácu karanténu na zlepšenie svojich golfových kvalít. Do hry zapojil a ping pongový stôl a prázdny pohár. Cit v rukách sa jednoducho nezaprie a výsledok je pozoruhodný.


Spomínate si ešte na Davida Ayresa? Áno, je to ten rolbár, ktorý sa stal slávnym, keď vypomohol Caroline Hurricanes vyriešiť problém so zranenými brankármi a prispel k víťazstvu nad Torontom. Svoju druhú šancu v NHL už asi dostane iba veľmi ťažko, no napriek tomu pokračuje v zdokonaľovaní svojich reflexov.

Ayres sa zlepšuje špeciálnym spôsobom. Počas prestávky spôsobenej pandémiou koronavírusu mu asistuje manželka Sarah, ktorá na neho páli projektily z detskej pištole Nerf. 


Hviezda Detroitu Dylan Larkin využila karanténu na oživenie D-Boss výzvy. Už pred niekoľkými rokmi totiž zverejnil útočník Red Wings domáce video, v ktorom súťažil v garáži s bratom Colinom. Sám si vtedy vymyslel prezývku D-Boss a tú má teraz aj na svojej hokejke. V roku 2017 dokonca vyrobili oficiálnu figúrku bobblehead D-Bossa. 

Larkin teraz vyzval fanúšikov, aby nakrútili vlastnú D-boss výzvu, pričom podstatou je využiť k zlepšeniu hokejových zručností domáce prostriedky v domácom prostredí.


Útočník San José Sharks Evander Kane trénuje spoločne so svojim psíkom.

Hviezdny útočník LA Kings Anze Kopitar využíva namiesto závaží vlastné deti.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia