spravy.sk spravy.sk

Kaberle rozváža jedlo z vlastnej reštaurácie,zákazníci si ho natáčajú
zdroj: twitter.com

Kaberle rozváža jedlo z vlastnej reštaurácie,zákazníci si ho natáčajú

Bývalý český hokejista Tomáš Kaberle pomáha v Toronte s rozvozom jedla. Jeho reštaurácia Quanto Basta je pre pandémiu koronavírusu zavretá, Kaberle preto sadá každý deň za volant a zákazníkom nosí jedlo až domov.

Reštauráciu riadi Kaberleho manželka spolu so sestrou. "Musela som ho postrčiť, ale hneď ochotne súhlasil. Povedal, že urobí, čo bude treba," citoval hokejistovu manželku portál idnes.cz.

Štyridsaťdvaročný obranca odohral v NHL 984 zápasov, v drese Bostonu Bruins získal v roku 2011 Stanleyho pohár. "Nikdy som si nepredstavoval, že po hokejovej kariére budem rozvážať jedlo," uviedol.

V drese Toronta odohral 12 sezón, ľudia ho preto spoznávajú. "Je to fakt zábava. Ľudia otvoria a pozerajú, že ma odniekiaľ poznajú. Niektorí ma spoznajú, tak sa smejú, robí im to radosť. Chcú fotky, natáčajú si ma, prosia o autogramy. Samozrejme si teraz musím udržovať odstup, ale teší ma to. Máme rodinnú reštauráciu a so zákazníkmi musíme tiež jednať ako s rodinou. Sú teraz zavretí doma, nikam veľmi nemôžu, tak mi hovoria, že im zlepšujem deň. Pár ľudí si ma už vyložene vyžiadalo opäť," dodal Kaberle.

zdroj: twitter.com

Odporúčame

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia