spravy.sk spravy.sk

Hviezdy sa nudia: Panarin maľuje, Lundqvist trénuje postreh, Schmidt prevlieka špagetu cez penne
zdroj:

Hviezdy sa nudia: Panarin maľuje, Lundqvist trénuje postreh, Schmidt prevlieka špagetu cez penne

Hokejové hviezdy zámorskej NHL sa už v tomto období zjavne nudia. Aj preto vymýšľajú čoraz uletenejšie veci, ktoré im pomáhajú prežiť túto pandemickú situáciu.

Útočník New Yorku Rangers Artemij Panarin sa rozhodol spojiť príjemné s užitočným. Na instagrame zverejnil video, ktoré ukazuje, ako je možné spojiť nácvik streľby s maľovaním domu. Ľuďom najprv odprezentoval podrobný návod a potom sa pustil do práce.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Practicing my power play finish

Príspevok, ktorý zdieľa Артемий Панарин (@artemiypanarin),

Ukážku domáceho tréningu na postreh ponúkol aj brankár Rangers Henrik Lundqvist. Do roly kameramanky sa ochotne vžila jeho dcérka Juli.

Dlhá karanténa však pomaličky vplýva aj na psychické zdravie. Obranca Las Vegas Golden Knights Nate Schmidt vymyslel pre svojich fanúšikov novú výzvu, ktorá pozostáva z prevliekania špagety cez cestoviny penne. Ak máte teda nazvyš cestovín i voľného času, tak smelo do toho!

Užitočnejším spôsobom využíva voľný čas bývalý hviezdny brankár Anaheimu Ducks Jean-Sebastien Giguere. Ten sa stal prostredníctvom internetu učiteľom angličtiny.

Giguere sa nachádza v karanténe v Quebecu a ako prezradil, momentálne je z neho učiteľ angličtiny svojich detí. Na to však pochopiteľne zareagovali aj jeho bývalí spoluhráči a do chatu sa tak pridali aj ďalší víťazi  Stanleyho pohára z roku 2007 Chris Pronger a Teemu Selänne.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: New York Rangers

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia