spravy.sk spravy.sk

Kováčik ukončil kariéru: Ďakujem za krásnu hokejovú cestu
zdroj:

Kováčik ukončil kariéru: Ďakujem za krásnu hokejovú cestu

Štyridsaťročný obranca Jozef Kováčik vešia korčule na klinec. Topoľčiansky odchovanec to oznámil prostredníctvom statusu na sociálnej sieti.


"Zdravím všetkých priateľov a fanúšikov. Chcem Vám len oznámiť, že som sa dnes pevne rozhodol o mojom ukončení kariéry . Chcem sa Vám srdečne poďakovať za moju krásnu hokejovú cestu, ktorou som si prešiel a pri ktorej ste má sprevádzali v lepších aj horších sezónach. Ďakujem hlavne mojej celej rodine, ktorá má celých tých 35 rokov podporovali a hlavne mojej manželke, ktorá má podporovala v ťažkých aj krásnych chvíľach. Samozrejme Ďakujem aj všetkým trénerom, od prvého až po posledného, ktorí to nemali vždy so mnou jednoduché," uviedol J. Kováčik. "Nikdy nezabudnem na moje dva tituly so Slovanom Bratislava a hlavne na titul s mojou modrobielou Kometou Brno. Mrzí aj neukončená cesta za postupom s mojim rodným mestom. Na záver už len toľko: Bola to nádherná jazda na ktorú nikdy nezabudnem a hlavne nech HOKEJ naďalej spája ešte viac ľudí ako doteraz s pozdravom JOŽO."

Jozef Kováčik hrával počas svojej profesionálnej kariéry za materské Topoľčany, Martin, Nitru, Slovan Bratislava, Brno a Zvolen. V roku 2008 získal majstrovský titul so Slovanom a v roku 2017 si užil rovnaký pocit v drese Brna. 

Jozef Kováčik (2)

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Topolcany

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Slovenská hokejová liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia