spravy.sk spravy.sk

Oceliari odštartovali try out, Boldižár s Macejkom nenastúpili
zdroj: foto jäzva

Oceliari odštartovali try out, Boldižár s Macejkom nenastúpili

V nedeľu podvečer odštartoval v košickej Crow Aréne try out, v rámci ktorého plánujú "oceliari" nájsť pre svoj tím päť až šesť hráčov.

Hráčov na ľadovej ploche sleduje z hľadiska komisia zložená z klubových trénerov, na čele s novým hlavným trénerom A-tímu Janom Šťastným.

Tesne pred štartom try outu sa odhlásila dvojica obrancov Dávid Boldižár - Miroslav Macejko.

"Dávid ma  kontaktoval s tým, že akceptoval inú atraktívnejšiu ponuku. S Mirom sme rokovali o zmluve a veril som, že sa dohodneme. Po zvážení všetkých okolností sme ho však chceli vidieť v try oute a otestovať si jeho výkonnosť. On s tým nesúhlasil a tak sa naše cesty rozišli," uviedol Jan Šťastný.

Z dvojice Tomáš Halász - Dominik Riečický vzíde dvojka pre nového brankára HC Košice Jakuba Sedláčka.

Nominácia:


Brankári: Tomáš Halász (MAC Újbuda), Dominik Riečický (MHK Humenné)

Obrancovia: Matej Jacko (Slovensko U18), Adam Markuš (HC Košice U20), Branislav Pavúk (HC Nové Zámky), Marek Hudec (HC Slovan Bratislava), Adrián Palacko (HC Košice U20), Patrick Hogel (EHC Frauenfeld/SwissDiv1), Ľubomír Patlevič (MsHK Žilina), Miroslav Novota (BIK Karlskoga J20/J20 Elit), Matej Pálfy (Texas Jr. Brahmas/NA3HL)

Útočníci: Martin Krasničan (JHT/Suomi-sarja), Igor Halás (Caen/Francúszko2), Matúš Matis (HK Poprad), Matúš Havrila (HK Spišská Nová Ves), Dominik Šimčák (Dunkerque/Francúzsko2), Róbert Džugan (Cedar Rapids RoughRiders/USHL), Ondrej Šišolák (Örnsköldsvik HF/Division 1), Gabriel Vereš, Adam Matej, Patrik Frič, Sebastián Hrabčák, Samuel Nagy (všetci HC Košice U20), Andrej Kiss (Richmond Generals/USPHL Premier), Matej Komloš (HK Dukla Trenčín U20)

Try out HC Košice (84 obrázkov v galérii)

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipos Extraliga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia