spravy.sk spravy.sk

V Michalovciach je po víkende 17 pozitívnych na Covid-19
zdroj:

V Michalovciach je po víkende 17 pozitívnych na Covid-19

V extraligovom klube HK Dukla Ingema Michalovce je po víkendových testoch 17 pozitívnych prípadov na ochorenie Covid-19.

S určitosťou budú preto odložené plánované ligové zápasy proti Miškovcu a Detve. S určitosťou budú preto odložené plánované ligové zápasy proti Miškovcu (16. októbra) a Detve (18. októbra). Klub o tom informoval prostredníctvom facebooku. 

Michalovčania stihli v sezóne 2020/2021 odohrať dva zápasy, po ktorých sa v tíme objavil jeden pozitívny prípad na koronavírus. Všetci hráči a členovia A-mužstva následne prerušili tréningový proces a nastúpili do domácej karantény. Z tohto dôvodu neodohrali plánované zápasy proti Novým Zámkom (9. októbra) a Popradu (11. októbra). 

Počas uplynulého víkendu absolvoval celý tím vrátane realizačného tímu opätovné testovanie, ktoré odhalilo 17 pozitívnych a 19 negatívnych nálezov na Covid-19. 

Negatívne testovaní hráči sa vrátia k tréningovému procesu po ukončení povinnej domácej karantény podľa pokynov Regionálneho útvaru verejného zdravotníctva v Michalovciach.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Michalovce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipos Extraliga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia