spravy.sk spravy.sk

Diétny piatkový program - hrať sa bude iba na dvoch štadiónoch
zdroj: Vladimír Chramazda

Diétny piatkový program - hrať sa bude iba na dvoch štadiónoch

Piatkový program Tipsport ligy je výrazne redukovaný karanténnymi opatreniami v tímoch postihnutých koronavírusom.

V akcii tak budú iba štyri tímy na dvoch štadiónoch. Z piateho kola odohrajú jedine duel medzi Zvolenom a Nitrou. V Miškovci dohrajú súboj prvého kola medzi DVTK a Trenčínom.

HKM Zvolen – HK Nitra - 18:00 h (SPORT1)

Pod Pustým hradom na seba narazia jedni z posledných šťastlivcov, ktorým sa zatiaľ darí unikať pred nákazou. Zároveň pôjde aj o priamy súboj o prvú pozíciu tabuľky. Nitra zatiaľ vyhrala všetky štyri zápasy, Zvolen prehral iba v jednom prípade. A to práve s "Corgoňmi", ktorým podľahol 4. októbra 2:3. Využijú domáci šancu na vyrovnanie čela tabuľky? Tešiť sa môžeme aj na mikrosúboj dvoch štvorgólových strelcov - domáceho Radovana Puliša a hosťujúceho Tomáša Hrnku.

Náš tip: 1
DVTK Jegesmédvek Miškovec - Dukla Trenčín - 18:00

Ľadové medvede z Maďarska odohrali dve stretnutia a v oboch získali iba po bode. Slovanu podľahli po predĺžení a Banskej Bystrici po samostatných nájazdoch. Trenčania sú zatiaľ o kúsoček úspešnejší. Po úvodnej výhre nad Detvou však podľahli Zvolenu doma i vonku. V minulej sezóne vyhrala Dukla všetky štyri vzájomné zápasy a celkovo ťahá v súbojoch proti DVTK sedemzápasovú sériu bez prehry v riadnom čase. 

Náš tip: X

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Tipos Extraliga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia