spravy.sk spravy.sk

Skromné nedeľňajšie menu, do akcie vstupujú Košice
zdroj: jäzva

Skromné nedeľňajšie menu, do akcie vstupujú Košice

Korona šarapatí naplno a aj nedeľňajší program bude preto chudobný a improvizovaný. Pozitívnou správou je, že do akcie konečne vstupujú aj Košice, ktoré zatiaľ neodohrali ani jediný zápas.


6. kolo: HC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín - 17.00 - RTVS 2

Nové Zámky odohrali po korona karanténe iba jediný duel a neviedli si v ňom vôbec zle. Rozbehnutej Nitre podľahli doma tesne 3:4. Zásluhou dvoch gólov a asistencie Petra Obdržálka dokázali zmazať manko z 0:3, no za stavu 3:3 ich položil na kolená gól Tomáša Hrnku. Trenčania vyrovnali piatkovým víťazstvom 3:2 v Miškovci tohtosezónnu bilanciu na 2:2, pričom podľahli iba Zvolenu. Zápasové tempo hrá v prospech hostí, domáci však určite nepredajú kožu lacno. V minulej sezóne uspeli Trenčania vo všetkých štyroch vzájomných zápasoch, v posledných dvoch dueloch sa však body delili.

Náš tip: X2

  

1. kolo: HKM Zvolen - HC Košice - 18.00 h - SPORT 2

Karantény nútia kluby improvizovať. Zvolen mal dnes pôvodne nastúpiť v Bratislave a Košičania na jeho ľade proti Banskej Bystrici. Improvizáciou je vzájomná dohrávka prvého kola. Pre hostí z východu pôjde o vôbec prvé súťažené vystúpenie sezóny. Nielen preto patrí pozícia mierneho favorita tímu HKM.  Zvolen uspel v troch zo štyroch zápasov a jedinú prehru 2:3 utrpel na ľade vedúcej Nitry. Košičania získali na poslednú chvíľu do svojho kádra českého útočníka Lukáša Vopelku. Zápas bude špecifický pre zvolenských odchovancov v drese Oceliarov - kapitána Michala Chovana, ale aj tandem Martin Pospíšil - Dávid Mudrák. 

Náš tip: 1

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Tipos Extraliga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia